rzasa lata na rynku

INFORMACJE DLA HOTELI

Naszą ofertę kierujemy nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla hoteli oraz pensjonatów

Firma Meble Rząsa działa na rynku meblarskim od 1995 roku. Jest dostawcą szerokiej gamy mebli skrzyniowych i tapicerowanych.

 

Pierwsze realizacje to głównie sprzedaż dla klienta detalicznego. Od około 20 lat Firma Meble Rząsa we współpracy z kilkoma innymi producentami zajmuje się także kompleksowym wyposażaniem hoteli i mieszkań prywatnych.

 

Każdy z projektów jest traktowany bardzo indywidualnie. Klient nie musi dokonywać wyboru z gamy oferowanych, gotowych produktów. Ostateczny kształt i wykończenie mebli powstaje w efekcie wielogodzinnych rozmów z klientem. Niewątpliwym atutem firmy jest także dopasowywanie wymiarów zewnętrznych mebli tak, by maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię i optymalnie ją zagospodarować. Nie bez znaczenia jest też znajomość zasad dotyczących wyposażenia pokojów hotelowych, czy też zachowania pełnej ergonomii w przypadku mebli kuchennych.

 

Firma Meble Rząsa ma w swojej ofercie zarówno meble z płyty wiórowej laminowanej, jak i te z zastosowaniem okleiny naturalnej i elementów z litego drewna. Meble tapicerowane oferowane są w nieograniczonej liczbie wzorów i tkanin.

 

Zasadą firmy Meble Rząsa jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów i maksymalne zaspokojenie ich potrzeb. Każdorazowo w przypadku większych projektów firma przygotowuje pokój wzorcowy i poddaje go ocenie klienta. Na tym bowiem etapie najłatwiej i najszybciej można wprowadzić ewentualne zmiany do projektu.

 

Największym jednak atutem firmy Meble Rząsa jest pełna obsługa po sprzedażowa klientów. Każdy ze zrealizowanych projektów, także ten dla klientów indywidualnych, objęty jest szczególną opieką, tak by dostarczone produkty mogły maksymalnie długo służyć ostatecznemu odbiorcy.

 

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się także z Państwa zainteresowaniem. W każdym momencie, w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie, gotowi jesteśmy na spotkanie, które umożliwi nam takie przygotowanie oferty, by w pełni sprostała Państwa oczekiwaniom.

NASI PARTNERZY

szynaka meble meble forte brw bogfran

Copyright © 2015-2019 rzasa.pl | All rights reserved

facebook logo rzasa gplus logo rzasa