FIRMA MEBLOWA Z DOŚWIADCZENIEM

Twój koszyk jest pusty

Historia Firmy

Firma MEBLE RZĄSA została założona w 1995 roku. Już w momencie powstania marki określiliśmy trzy najważniejsze dla nas zasady, jakimi są pasja, uczciwość i jakość. Hołdowanie tym wartościom pozwoliło nam szybko przeistoczyć niewielki zakład rzemieślniczy w firmę o ugruntowanej renomie zarówno na polskim, jak i na europejskim rynku.

KRÓTKA HISTORIA NASZEJ FIRMY

Marka MEBLE RZĄSA zaczynała jako niewielki zakład produkcyjny świadczący usługi projektowania, doradztwa, wykonawstwa i montażu mebli. Produkowaliśmy meble zarówno dla prywatnych Klientów, jak i dla hoteli, pensjonatów czy innych obiektów. Szybko zapragnęliśmy jednak prezentoawać swoje produkty szerszemu gronu i tak zrodził się pomysł otwarcia sklepów firmowych pod własnym szyldem, a nasza firma w ciągu pierwszych 10 lat działania znacznie się powiększyła. Nie oferowaliśmy już tylko własnych produktów, ale też dostarczaliśmy meble najbardziej rozpoznawalnych marek i rozbudowaliśmy dział handlowy.

 

Kolejne 5 lat poświęciliśmy na jednoczesny rozwój trzech kluczowych aspektów działalności, czyli produkcji, handlu i transportu oraz na budowę własnej prototypowni. Mimo wielu zawirowań na rynku przetrwaliśmy każdą burzę, a dziś szkolimy nowe pokolenie fachowców i z sentymentem wspominamy swoje początki.

wom couch

Bez względu na sytuację od 25 lat dzielimy się krótką, ale bardzo trafną instrukcją udanego biznesu – „Pasja, uczciwość, jakość”.

1

PASJA

Firma MEBLE RZĄSA powstała z prawdziwej pasji. Kochamy to, co robimy i osiągamy doskonałe efekty, a więc siłą rzeczy chcemy dzielić się naszą pasją z innymi. Uwielbiamy kontakt z Klientami, bo to dzięki niemu możemy podnosić standard obsługi i oferować rozwiązania dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Dokładnie analizujemy gusta, zwracając uwagę na wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Tworzymy meble dla ludzi oczekujących czegoś więcej niż tylko kawałka drewna czy dobrze zamontowanego obicia. Nasze meble to małe dzieła sztuki i jednocześnie bardzo funkcjonalne przedmioty użytkowe. Wiemy, jak połączyć nienaganny design z rozwiązaniami zwiększającymi użyteczność i trwałość. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego i wcielamy w życie innowacyjne pomysły. Nasz zespół bierze udział w międzynarodowych targach meblowych i szkoleniach, a przede wszystkim lubi to, co robi. Z firmy MEBLE RZĄSA nie wyjeżdżają „tylko stoły” czy „tylko fotele” – wysyłamy z niej w świat cząstkę swojego zaangażowania, poświęcenia i serca. U nas bardziej od liczb liczą się emocje.

2

UCZCIWOŚĆ

Praca z ludźmi nauczyła nas, że w biznesie jedną z najważniejszych wartości jest uczciwość. Chcemy, by każda osoba kupująca nasze meble miała świadomość, że dokładamy wszelkich starań, by sprostać jej oczekiwaniom. Klientów zawsze traktujemy jak partnerów – jak bliskich ludzi, dla których po prostu chcemy dobrze. Zawsze informujemy Klientów, że mogą do nas przyjść, zadzwonić lub napisać, a my pomożemy – tak zwyczajnie i po ludzku pomożemy wybrać coś, co się sprawdzi i da radość. Jesteśmy firmą otwartą na Klienta w dosłownym tego słowa znaczeniu – cenimy transparentność, wierzymy w wartość przyjacielskiej komunikacji i działamy zgodnie ze sztuką. Tworzymy prokonsumencką markę, w której najważniejszym celem jest Twoja satysfakcja.

3

JAKOŚĆ

Produkty powstające w firmie MEBLE RZĄSA stały się niemalże synonimem pewnego standardu. Klienci bardzo często polecają nas swoim znajomym i rodzinom, a hasło „to jest dobre, to jest od Rząsy” moglibyśmy z powodzeniem wykorzystać jako swój slogan. Mamy pełną świadomość, że klienci będą obcowali z naszymi produktami każdego dnia, więc meble muszą być nie tylko piękne, ale też trwałe i wygodne. Bardzo restrykcyjnie podchodzimy do kwestii wyboru dostawców materiałów i półfabrykatów wykorzystywanych w produkcji. Naprawdę trudno jest spełnić nasze wymagania, ale właśnie dzięki temu zaopatrujemy się tylko i wyłącznie w najlepsze rozwiązania. Za ostateczną jakość mebli i komfort zakupów odpowiadają jednak nasi pracownicy – grupa fachowców oddanych pracy i wykonujących ją z niekrytą przyjemnością. Inwestujemy w zespół, gdyż wiemy, że to on jest naszą siłą. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, by ułatwić życie naszym pracownikom – wdrażamy wewnętrzne procesy eliminujące błędy i dbamy o sprawną obsługę po sprzedażową.

ZNAJDŹ NASZE SKLEPY

ul. Osadnicza 10

56-300 Milicz

71 383 16 00

ul. Wrocławska 3

55-100 Trzebnica

71 714 24 56

ul. Piłsudskiego 15

56-100 Wołów

71 384 34 24