rzasa lata na rynku

HISTORIA FIRMY

Historia MEBLI RZĄSA to historia wyjątkowej marki i wyjątkowych mebli. W ciągu zaledwie kilku lat przebyliśmy niezwykłą drogę.

Firma Meble Rząsa powstała w 1995 roku. OD SAMEGO POCZĄTKU OPALIŚMY NASZĄ AKTYWNOŚĆ NA TRZECH PODSTAWOWYCH ZASADACH JAKIMI SĄ UCZCIWOŚĆ JAKOŚĆ I PASJA DZIĘKI TAK POJĘTYM ZASADOM UDAŁO NAM SIĘ Z NIEWIELKIEGO ZAKŁADU RZEMIEŚLNICZEGO STAĆ SIĘ FIRMĄ ROZPOZNAWALNĄ NA RYNKU MEBLOWYM POLSKI I EUROPY.

 

 

UCZCIWOŚĆ

 

Konsumentów traktujemy jak partnerów, a nie jak osoby, których jedynym zadaniem jest zakup naszych produktów. Zdajemy sobie sprawę, że klient raz oszukany nie kupi ponownie naszych mebli. Mamy również świadomość, że nabywca będzie obcował z zakupionymi kanapami, wersalkami, fotelami i innymi meblami tapicerowanymi wyprodukowanymi w naszej firmie przez wiele lat. Z tego też powodu wypracowaliśmy taki proces produkcyjny, który pozwala wytwarzać meble nie tylko doskonałe, ale przede wszystkim dające wygodę i zadowolenie za rozsądną cenę. Stąd wynika druga nasza zasada.

 

JAKOŚĆ

 

Wśród setek możliwych dostawców materiałów i półfabrykatów stosowanych do produkcji mebli tapicerowanych wybraliśmy tych, którzy gwarantują najwyższe standardy. Również pracownicy firmy Meble Rząsa, to wyselekcjonowana grupa fachowców, którzy przyjęli za punkt honoru, że przede wszystkim liczy się jakość. Mając jednak na uwadze, że człowiek jest tylko człowiekiem wprowadziliśmy wewnętrzne procedury, które eliminują wszelkie błędy w produkcji. Jeżeli jednak z jakiegokolwiek powodu coś poszło nie tak - co przecież w każdej działalności może się zdarzyć – posiadamy szybki i sprawny system reklamacyjny.

 

PASJA

 

Wszelkie meble są dziełem sztuki. Odbieramy je przecież zmysłami. Robimy więc wszystko, aby cieszyły oko, pieściły zmysł dotyku podczas użytkowania, ale nie irytowały niespodziewanymi dźwiękami, gdy zmieniamy pozycję siedzenia lub leżenia. Efekt zmysłowości uzyskujemy dzięki pasji tworzenia. Najpierw wsłuchujemy się w to co mówią klienci. Analizujemy potrzeby i gusta. Zwracamy uwagę na każdy szczegół, by następnie projektować pełne wdzięku i nie pozbawione funkcjonalności meble. Dodajemy szczyptę własnej wyobraźni i talentu, aby każdy klient na pierwszy rzut oka wiedział, że „to jest dobre, to jest od Rząsy”.

 

NASI PARTNERZY

szynaka meble meble forte brw bogfran

Copyright © 2015-2019 rzasa.pl | All rights reserved

facebook logo rzasa gplus logo rzasa