Firma Meble Rząsa powstała w 1995 roku. Od samego początku oparliśmy naszą aktywność na trzech podstawowych zasadach jakimi są uczciwość, jakość i pasja. Dzięki tak pojętej działalności udało nam się rozwinąć firmę z niewielkiego zakładu obsługującego klientów indywidualnych do zakładu zaopatrującego hurtownie i sklepy w meble tapicerowane.

 

UCZCIWOŚĆ

Konsumentów traktujemy jak partnerów, a nie jak osoby, których jedynym zadaniem jest zakup naszych produktów. Zdajemy sobie sprawę, że klient raz oszukany nie kupi ponownie naszych mebli. Mamy również świadomość, że nabywca będzie obcował z zakupionymi kanapami, wersalkami, fotelami i innymi meblami tapicerowanymi wyprodukowanymi w naszej firmie przez wiele lat. Z tego też powodu wypracowaliśmy taki proces produkcyjny, który pozwala wytwarzać meble nie tylko doskonałe, ale przede wszystkim dające wygodę i zadowolenie za rozsądną cenę. Stąd wynika druga nasza zasada.

 

JAKOŚĆ

Wśród setek możliwych dostawców materiałów i półfabrykatów stosowanych do produkcji mebli tapicerowanych wybraliśmy tych, którzy gwarantują najwyższe standardy. Również pracownicy firmy Meble Rząsa, to wyselekcjonowana grupa fachowców, którzy przyjęli za punkt honoru, że przede wszystkim liczy się jakość. Mając jednak na uwadze, że człowiek jest tylko człowiekiem wprowadziliśmy wewnętrzne procedury, które eliminują wszelkie błędy w produkcji. Jeżeli jednak z jakiegokolwiek powodu coś poszło nie tak - co przecież w każdej działalności może się zdarzyć – posiadamy szybki i sprawny system reklamacyjny.

 

PASJA

Wszelkie meble są dziełem sztuki. Odbieramy je przecież zmysłami. Robimy więc wszystko, aby cieszyły oko, pieściły zmysł dotyku podczas użytkowania, ale nie irytowały niespodziewanymi dźwiękami, gdy zmieniamy pozycję siedzenia lub leżenia. Efekt zmysłowości uzyskujemy dzięki pasji tworzenia. Najpierw wsłuchujemy się w to co mówią klienci. Analizujemy potrzeby i gusta. Zwracamy uwagę na każdy szczegół, by następnie projektować pełne wdzięku i nie pozbawione funkcjonalności meble. Dodajemy szczyptę własnej wyobraźni i talentu, aby każdy klient na pierwszy rzut oka wiedział, że „to jest dobre, to jest od Rząsy”.

 

71 384 40 80